Kuidas tagada ühises tööruumis turvaline printimine?

12.05.2021

Oma andmete ja väärtuslike dokumentide kaitsmiseks uute küberturvalisuse ohtude eest vajate õigeid tööriistu. Turvalised printerid suudavad kõike muuta. See, kuidas me üksteisega töötame, suhtleme ja teeme koostööd on kiires arengus. Kaug- ja hübriidtöö on tulnud selleks ,et jääda. Ülemineku käigus on organisatsiooniliste andmete turvalisus muutunud keskselt kaitstuks sõltuvalt töötajate Interneti-ühendustest. Jagatud andmebaaside ja seadmetega ühendatavate asukohtade ja seadmete arv on drastiliselt suurenenud ning häkkerid on väga teadlikud, et organisatsiooni turvalisus on sama tugev kui selle kõige nõrgem lüli. Kaose tekkimiseks on vaja ainult ühe tühimiku tekkimist.

Aeg on uueks lähenemiseks

Kuna küberjulgeolekuohud kasvavad jätkuvalt, pole muud võimalust, peame kohanema ja arenema. Eilsed meie dokumentide ja andmete kaitsmiseks kasutatud lahendused on kiiresti aegunud. IDC (Turu-uuringute, nõustamisteenuste ja ürituste juhtiv globaalne pakkuja IT-, telekommunikatsiooni- ja tarbetehnoloogia turgudel)  andmetel teeb enamik ettevõtteid olulist vahet IT-turvalisuse ning trüki- ja dokumenditurbe tähtsusel. Paljudel juhtudel eeldavad IT-juhid ja infoturbeülemad (CISO), et olemasolevad süsteemid laienevad ühendatud välisseadmetele ja kaitsevad neid – ning teevad seda omal vastutusel. Lisaks on oluline, et iga organisatsioon oleks teadlik oma haavatavatest kohtadest. See hõlmab kõiki andmeid, mis võivad põhjustada juurdepääsu andmetele, alates teie e-posti postkastist kuni MFP-ni. Seetõttu on vaja uuesti läbi mõelda turvalisus ja on aeg kontroll tagasi võtta; kontrolli kõigi  võrku ühendatud seadmete üle; kontroll selle üle, kellel ja kust  on juurdepääs jagatud andmebaasidele. Ilma kontrollita jäetakse andmeturve juhuse hooleks. Juhus on muusika nende kõrvadele, kes soovivad tungida tulemüüridesse, paljastada paroole ja teha teie ettevõttele suurt kahju. Kas jätate hea meelega oma väärtuslikud dokumendid ja andmed saatuse/ juhuse hooleks?  On aeg kõrvaldada tarbetud riskid. On aeg lõpetada elamine petlikus lootus, et asjad on korras. Kyoceras oleme aru saanud, et ka lahendused, mis aitasid varem klientidel oma äri  kasvatada, peavad arenema. Oleme ajakohastunud ja kohanenud.

Väljakutseks on  keskendumine turvalisuse põhielementidele

Me pakume uusi A3 MFP-sid, mis on valmis muutuma teie üldises turvalisuse raamistikus olulisteks hammasrataseks.

Seadmetel nagu, TASKalfa 2554ci ja TASKalfa 3554ci on välja arendatud hulgaliselt turbeparandusi, mis käsitlevad selliseid valdkondi nagu turvalogi haldamine, sertifikaadi kehtivus, täiustatud sideprotokollid ja e-posti krüptimine. Uus seadmete valik on kooskõlas meie üldise turvalisuse filosoofiaga; tagades, et teie seadmed ja andmed saavad väärilise kaitse, toome välja olulised tegurid.

Andmete konfidentsiaalsus: MFP-ga hallatavad infovarad ei tohi lekkida kolmandale osapoolele. Andmete terviklikkus: infovarasid ei tohi muuta. Need peavad olema täpsed ja korrektsed. Teabe kättesaadavus: teave peab olema koheselt juurdepääsetav, säilitades samas konfidentsiaalsuse ja terviklikkuse. Autentsus: autori või infovarade omaniku ehtsust saab kinnitada.Vastutus: saab jälgida kasutajate ja haldurite toimingute ajalugu ning MFP käitumist. Keeldumine: ennetage nende toimingute keeldumist, mida MFP kasutajad ja juhid pole teinud. Seadme töökindlus: MFP käitumine ja väljund on korrektne ja ootuspärane.

LIITUGE MEIE UUDISKIRJADEGA

Kui tunnete, et meie teadmised on väärtuslikud Teie ettevõttele, siis liituge meie värskete blogi postituste e-maili listiga. Liitudes nõustute privaatsuspoliitikaga.

Smaily credentials not validated. Subscription form will not work!

LOE VEEL

Oleme tegelenud rentimisega alates aastast 2010,
Meil on kliendibaasis riigiasutused, omavalitsused,haridusasutused, keskmise ja väiksema suurusega eraettevõtted, meil töötavad sertifitseeritud tehnikud.