Miks rentida printer meilt?

Meie kliendid kirjutavad

Meie kontoris oli enne palju väikseid printereid ja igapäevaselt nõudis nendega tegelemine oma aja. Just sellepärast otsisime uut lahendust ja õnneks oli meie jaoks lahendus väga lihtne. Kulbert´i esindaja tegi meile kiirelt kuluanalüüsi ja pakkus meie kontori printimisvajadusi arvestades välja omapoolse lahenduse. Nüüd on meil üks korralik värviline multifunktsionaalne Kyocera printer, mis katab ära kõik meie nõudmised kontorikombainile. Lisaks sellele ei pea me enam tegelema toonerite tellimisega ega muretsema printeri hooldamise pärast.

L´OREAL BALTIC SIA EESTI FILIAAL (Risto Jürgens, Sales Manager Estonia)

Meie jõudsime oma esimese rendiprinterini alles hiljuti, kui üks vanadest masinatest nõudis juba liiga palju hooldust. Klientide teenindamisel ei saa me lubada olukorda, kus printer ei tööta. Printerite hooldamiseks kasutasime Kulbert AS teenuseid juba varemgi, aga kui nad tulid välja printerirendi teenusega, siis jõudsime järeldusele, et ärikriitilisi seadmeid on meil mõistlikum täishoolduslepinguga rentida kui välja osta. Lisaks sellele jälgib Kulbert ka meie teiste Kyocera printerite toonerite taset ja toimetab õigeaegselt uued toonerid tasuta meieni. Täna on meil rendis juba rohkem kui üks printer.

VEHO EESTI AS (Vallo Veinthal, IT Juht) 

Näiteks sobib renditeenus

HARIDUSASUTUSTELE- KOOLIDELE, LASTEAEDADELE
SUURTELE KONTORITELE, KUS ON ENAM KUI 20 TÖÖTAJAT
VÄIKESTELE KONTORITELE, KUS ON KUNI 20 TÖÖTAJAT
AUTORENDI- JA EHITUSSEADMETE RENDI FIRMADELE
PANKADELE - NII HARUKONTORITE TELLERITELE KUI PEAMAJA SPETSAILISTIDELE
TERVISHOIUASUTUSTELE- APTEEKIDELE, HAIGLATELE, SANATOORIUMIDELE
ÕIGUSVALDKONDA- NOTARITELE, ADVOKAATIDELE, KOHTUTÄITURITELE

LOE VEEL

Oleme tegelenud rentimisega alates aastast 2010,
Meil on kliendibaasis riigiasutused, omavalitsused,haridusasutused, keskmise ja väiksema suurusega eraettevõtted, meil töötavad sertifitseeritud tehnikud.