Mida oodata meie blogi postitustest?

05.05.2020

Oma blogis me anname nõu, kuidas hallata paremini printimist Teie ettevõttes ja kuidas lahendada sellega seoses esilekerkivaid väljakutseid. Kirjutame erinevatest tarkvaradest ja multifunktsionaalsetest printeritest, mis aitavad kokku hoida nii printimise kuludelt kui ka vähendada printimise tõttu tekkivat ökoloogilist jalajälge. Selgitame kuidas toimib turvaline printimine ja kuidas kaitsta oma konfidentsiaalseid dokumente. Juttu tuleb dokumentide digitaliseerimise võimalustest ja sellest saadav mitmekülgne kasu. Lisaks veel palju muud huvitavat printimise ja dokumendihalduse algtõdedest praktiliste nõuannete ning erinevate lahenduste tutvustusteni välja. 

Kui tunnete, et meie teadmised on väärtuslikud Teie ettevõttele, siis liituge meie värskete blogi postituste e-maili listiga.

LIITUGE MEIE UUDISKIRJADEGA

Kui tunnete, et meie teadmised on väärtuslikud Teie ettevõttele, siis liituge meie värskete blogi postituste e-maili listiga. Liitudes nõustute privaatsuspoliitikaga.

Smaily credentials not validated. Subscription form will not work!

LOE VEEL

Oleme tegelenud rentimisega alates aastast 2010,
Meil on kliendibaasis riigiasutused, omavalitsused,haridusasutused, keskmise ja väiksema suurusega eraettevõtted, meil töötavad sertifitseeritud tehnikud.