Turvaline printimine ja dokumendihaldus

20.07.2020

Turvaline printimine on hallatud administraatoriga, kes annab ligipääsud kasutajatele PIN-koodiga,  RFID-kaardiga või AD/LDAP kasutajakontoga. Selleks, et konfidentsiaalne info ei satuks võõrastesse kätesse, mis võib kahjustada Teie ettevõtet.

Administraatoril on võimalik määrata kasutajatele kindlaks määratuid koguseid printimiseks, skaneerimiseks ja kopeerimiseks. Sedasi on võimalus jälgida trükimahtusid ja kontrollida ning vähendada kulusid. Samuti on võimalus väljastada vautšereid, mis toimivad kui ettemaksuna ja lubab avalikes kohtades printida. Selline lahendus on kasutusel näiteks raamatukogudes.

Erinevate seadmetega mugavaks printimiseks on nn FollowMe funktsioon, mille puhul jäävad printimist vajavad dokumendid ootele serverisse ja dokumente on võimalik turvaliselt välja printida ükskõik millisest turvaprindi süsteemi ühendatud printerist peale kasutaja autentimist. Kontoriseadmed võivad olla erinevatel korrustel või linnades. Printimine, kopeerimine ja skaneerimine on võimalik valitud seadme juures ainult autoriseeritud kasutajale peale sisselogimist.

Meie kasutame oma teenuse pakkumisel MyQ serveripõhist rakendust, mis on loodud kaitsma konfidentsiaalseid andmeid, haldama dokumente ning selle kõigega seotud kulusid.

MyQ server

MyQ tarkvara sobib nii väikestele ettevõtetele ühe kontoriseadme haldamiseks kui ka suurtele ettevõtetele terve kontoriseadmete pargi haldamiseks. Kui ei halda kontoriseadmete kulusid, siis need “nähtamatud” kulud võivad tarbida kuni 3% ettevõtte käibest, ilma et sellest aru saaks.

LIITUGE MEIE UUDISKIRJADEGA

Kui tunnete, et meie teadmised on väärtuslikud Teie ettevõttele, siis liituge meie värskete blogi postituste e-maili listiga. Liitudes nõustute privaatsuspoliitikaga.

Smaily credentials not validated. Subscription form will not work!

LOE VEEL

Oleme tegelenud rentimisega alates aastast 2010,
Meil on kliendibaasis riigiasutused, omavalitsused,haridusasutused, keskmise ja väiksema suurusega eraettevõtted, meil töötavad sertifitseeritud tehnikud.